Fenerbahce Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fenerbahce Club

GFBLİLERİN SİTESİ

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

HARİKA BİR TRANSFER

YazarMesaj
<<KeVsEr_fB>>

<<KeVsEr_fB>>

HARİKA BİR TRANSFER Empty
MesajKonu: HARİKA BİR TRANSFER   HARİKA BİR TRANSFER Icon_minitimeSalı Tem. 10, 2007 6:20 pm

Harika bir transfer
Harika bir transfer

Kayserispor ve milli takımdaki hocaları, İlhan Parlak'ın Fenerbahçe'ye geçişini yorumladılar...
07.07.2007

'İki ayağını da çok iyi kullanabilen, zamanlaması iyi, gol pozisyonuna çok çabuk girip gol atan İlhan’ı alan Fenerbahçe çok büyük bir iş yaptı'

Hikmet Karaman
(Ankaragücü eski Teknik Direktörü)
“Kayserispor’a geldiğimde bir gün PAF takımının idmanını seyrediyordum. Onu gördüğümde daha sırt numarası yoktu. Hemen A takıma aldım. Fenerbahçe, forvette Kezman’dan daha iyi işler yapacak, Hollandalı Van Basten’in özelliklerine sahip bir futbolcu aldı. Ailesi, karakteri müthiştir. İki ayağını çok iyi kullanabilen, sezgi gücü müthiş bir futbolcu. Yeter ki güvenilsin. Geçen seneden daha fazla oynatılsın. Tek başına çok maç alır. Başarılar diliyorum, müthiş transfer.”

Ertuğrul Sağlam
(Beşiktaş Teknik Direktörü)
Geçen sezon Kayserispor’u çalıştıran Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, eski öğrencisi İlhan hakkında kısa bir yorum yapmakla yetindi. Sağlam’ın yorumu şöyle: “Sabredildiği takdirde ileride hem Türk futboluna hem de Fenerbahçe’ye uzun yıllar hizmet edecektir. Son derece yetenekli ve çalışkan bir oyuncudur. Biz Beşiktaş olarak İlhan’la ilgilenmedik. Kadromuzda o tarz bir oyuncuya ihtiyacımız yoktu.”

Cem Pamiroğlu
(U-19 Milli Takım Teknik Direktörü)
”Geçen sene U-19 Milli Takımı’nın katıldığı Avrupa Futbol Şampiyonası’nda 6 golle gol kralı olmuştu. Oradaki bütün büyük takımların menacerleri gelip İlhan’ı bize sormuşlardı. İki ayağını iyi kullanabilen, araya iyi kaçan, kafa topuna zamanlama açısından iyi çıkan ve topu kazanan, rakibine duvar olan bir yetenek. Gol pozisyonuna çabuk girip golü rahatlıkla atabilen ya da attırabilen bir futbolcu. Fenerbahçe bu sezon ve gelecek için inanılmaz iyi bir transfer yaptı.”

Hüsnü Özkara
(Sakaryaspor Teknik Direktörü)
”Kayserispor’un başındayken onun yetenekli olduğunu görüyordum ve hemen kadroya dahil edilmesini yönetimden istemiştim. Müthiş bir yetenek ancak 2 veya 3 yıl Kayseri’de kalmalıydı. Biraz daha pişmeliydi. Fenerbahçe büyük bir camia. Umarım kaybolmaz. Bu çocuğu 10 yaşından beri İngiliz takımlarının takip ettiğini bizzat ben biliyorum. Araya girmesi, rakip defansı karıştırması, pozisyona girmesi olağanüstü. İlhan’a başarılar diliyorum.”
https://fenerbahce-fan.yetkin-forum.com

HARİKA BİR TRANSFER
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-