Fenerbahce Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Fenerbahce Club

GFBLİLERİN SİTESİ

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

TEKER TEKER İMZALADILAR

YazarMesaj
<<KeVsEr_fB>>

<<KeVsEr_fB>>

TEKER TEKER İMZALADILAR Empty
MesajKonu: TEKER TEKER İMZALADILAR   TEKER TEKER İMZALADILAR Icon_minitimeSalı Tem. 10, 2007 6:10 pm

Teker teker imzaladılar
Teker teker imzaladılar

Kulüpte düzenlenen törende Alex 2, Deniz ve Gürhan 3'er, İlhan Parlak da 5 yıllığına kendilerini Fenerbahçe'ye bağlayan sözleşmelere imza attı.
07.07.2007

‘İyi durumdayım’
Fenerbahçe’de dün imza şov vardı. Şükrü Saracoğlu Stadı’da düzenlenen törende, 3’ü iç, biri dış transfer olmak üzere 4 oyuncuyla sözleşme yapıldı. Genel sekreter Vedat Olcay, asbaşkanlar Mahmut Uslu, Mithat Yenigün ve Murat Özaydınlı’nın bulunduğu törende 2 yıllık sözleşme imzalayan Alex, son 6 ay acı çekerek oynadığını belirtip, “Çok acı çekiyordum. Brezilya’da tedavi oldum ve çok iyi durumdayım. Lig başladığında tamamen hazır olacağım. Önümüzdeki 2 yıl daha başarılı olacağım” açıklamasında bulundu.

‘Bizde bırakacak’
Sambacı, frikikleri kimin atacağı konusundaki bir soruya, “Carlos daha uzaktan atıyor, ben ise daha yakın mesafelerden. Bu, koordinasyon ve antrenman işidir” yanıtını verdi. Mahmut Uslu da, Alex’in 3 yıldır Fenerbahçe’yi sırtladığını söyledi. Daha sonra 3 yıllık sözleşme yenileyen Deniz, “Fenerbahçe son yıllarda sürekli başarı içindeydi. Şimdi de bunun devamını istiyor. Ben de bu takımda yer almak istiyorum” derken, Uslu, “3 yıldır bizimle. Anlaşılan futbolu da bizde bırakmaya kararlı” diye konuştu.

Ve sıra gençlerin
Daha sonra İlhan Parlak 5, geçen sezon Sivas’ta kiralık oynayan Gürhan da 3 senelik sözleşmeye imza attı. Bugünlere gelmesinde büyük payı olan Kayseri’ye ve kendisini Fenerbahçe’ye kazandıran Başkan Aziz Yıldırım ile yöneticilere teşekkür eden İlhan, “Kadroda büyük yıldızlar var. Formayı giymek için elimden gelen herşeyi yapacağım” dedi. Asbaşkan Mithat Yenigün’ün, “Kendilerini iyi yetiştirirlerse, bavul dolusu parayı Avrupa’ya, Brezilya’ya göndermemize gerek kalmaz” değerlendirmesiyle toplantı sona erdi.
https://fenerbahce-fan.yetkin-forum.com

TEKER TEKER İMZALADILAR
1 sayfadaki 1 sayfası